هولدینگ کسب و کار شهراد

دکوراسیون

طراحی غرفه نمایشگاه بایدها و نبایدهای غرفه سازی

طراحی غرفه برای نمایشگاه یکی از مهمترین مسائلی است که قبل از شرکت در نمایشگاه باید به ان پرداخت. هنگامی که شما در نمایشگاه شرکت می کنید باید قبل از برگزاری نمایشگاه به طور منظم برای طراحی خود برنامه ریزی کنید.

شما قبل از تصمیم گیری در مورد طراحی نهایی غرفه خود با همکارانتان مشورت کنید شاید آنها ایده ی بهتری داشته باشند. البته باید بودجه خود را در نظر بگیرید. شما باید دارای یک تیم پشتیبان باشید که در هنگام برنامه ریزی نمایشگاه به شما کمک کنند.

هنگام طراحی نمایشگاه باید موارد زیر مد نظر قرار دهید:

محل

محل برگزاری نمایشگاه بدون شک بخش مهمی از برنامه ریزی غرفه شما می باشد و همچنین برای انتخاب مشتریان بالقوه مهم می باشد. طراحی غرفه خود را می توانید با توجه به نیاز مشتریان سفارشی کنید. در نهایت مهم نیست که غرفه شما در کجا قرار دارد شما باید با هدفی بزرگ غرفه خود را به گونه ای طراحی کنید که در هر جا مورد توجه قرار بگیرد.

کفپوش

بسیاری از کسب و کارها برای طراحی کفپوش غرفه خود اهمیتی قائل نمی شوند و آن را نادیده می گیرند. با این حال انتخاب یک کفپوش خوب برای غرفه نمایشگاه می تواند باعث تفاوت بین یک غرفه فانتزی و یک غرفه معمولی که به صورت حرفه ای طراحی شده است شود.

دیواره

وقتی بازدیدکنندگان وارد نمایشگاه می شوند اولین چیزی که توجه آنان را به خود جلب می کند دیواره های غرفه ها می باشد در نتیجه شما باید برای دیواره های غرفه ی خود از ایده های به روز استفاده کنید. شما می توانید برای غرفه خود از دیواره های موقت در طرحهای مختلف استفاده کنید و آن را بسته به نوع نیاز خود انتخاب کنید.

بهترین راه برای انتخاب دیواره های غرفه این است که اول شما باید تصمیم بگیرید که چه چیزی را می خواهید در نمایشگاه به نمایش بگذارید در نتیجه  بهترین پوشش را برای آن انتخاب کنید.

تجهیزات جانبی

شما می توانید از لوازم جانبی برای جلب توجه بازدیدکنندگان بهره ببرید. به این صورت که آنها را برای نوشیدن یک لیوان چای یا نوشیدنی دیگر به غرفه خود دعوت کنید و یا غرفه خود را با لوازم تزئینی، تزئین کنید و یا می توانید از آثار هنری برای جذب مشتریان استفاده کنید.