هولدینگ کسب و کار شهراد

شهرانه نت

میل و علاقه ی شهروندان به خواندن مطالب، شنیدن موسیقی، مشاهده ی تصاویر، ویدیو و هرگونه محتوای جذاب و کاربردی که به صورت ناب و منحصربه فرد تولید و منتشر شده باشد هر روز رو به فزونیست به گونه ای که روزانه زمان قابل توجهی را پشت کامپیوتر و یا در گوشی های خود سپری می کنند.
گروه مجلات شهرانه با درک اهمیت محتوا در دنیای امروز با دریافت مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تشکیل تیمی قدرتمند از همکاران درون سازمانی، هیئت تحریریه ی علمی، مدیران مشاغل و همچنین شهروندان علاقه مند دو رسانه ی جذاب را در قامت نمونه های برتر کشوری از زمستان سال 96 ایجاد نموده و در تلاش است سبکی تازه از مجلات و محتوا را در استان و کشور ارائه نماید.
مجله مکتوب سبک زندگی
مجله مکتوب شهرانه همگام با برترین های کشور به عنوان پرتیراژترین نشریه ی استان با تولید و ارائه ی محتوای جذاب و کاربردی از این شهر، ایران و جهان به صورت ماهیانه منتشر و توزیع می گردد. این رسانه با تکنولوژی QR-code هوشمند سازی شده و برخلاف تمام نمونه‌های مشابه به صورت رایگان در اختیار مخاطبان قرار گرفته و به صورت همزمان محتوای آن در وبسایت، اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی شهرانه نیز منتشر می گردد.