هولدینگ کسب و کار شهراد

درباره گروه مهندسی کسب و کار شهراد

امروز که ما با نام هولدینگ کسب و کار تمام خدمت شهراد فعالیت می کنیم، ریشه در 15 سال عملکرد درخشان در پروژه های تبلیغاتی بزرگ و کوچک استانی و کشوری دارد که توانسته ایم آنها را با موفقیت به سرانجام برسانیم. ما همواره تلاش کرده ایم به عنوان یک پیشرو و پیشگام، طرح های بزرگ و خلاقانه را اجرا کنیم و در همین راستا موفق به کسب چندین رکورد کشوری شده ایم. اما تجربه حاصل از همکاری با مجموعه های بزرگ و کوچک دولتی و خصوصی در کشور و بررسی های تخصصی صورت گرفته به ما نشان داد نیازهای یک کسب و کار صرفا به موضوعات تبلیغاتی خلاصه نمی شود؛ از این رو هولدینگ شهراد با شعار «از آغاز تا همیشه با شما هستیم» با هدف تأمین صفر تا صد نیازهای مدیریتی هر کسب و کار بزرگ و کوچکی شکل گرفت.

 

محصولات گروه مهندسی کسب و کار شهراد

تامین صفر تا صد نیاز های مدیریتی و تبلیغاتی کسب و کار شما

ارزش ها

حرکـت مـا تنهـا از مسـیری اسـت کـه در آن ارزش هـــای اساسـی، منشـور اخلاقـی و قوانیـن سـازمانی شـهراد کـه بـه صلاح همـه ی ذینفعان اسـت به خوبـی رعایت شـده باشـد. وظیفـه ی ما سـعی مجدانه و همراهـی صادقانه بـرای رفـع چالـش برانگیزتریـن دغدغه امروزی مدیران کسـب و کارهـا، حصـول رضایـت آنها و تامیـن منافع خـود پس از آن می باشد.

ماموریت

ما ماموریت داریم که در جایگاه یک عضو موثر برون سازمانی، مهندسی کسب و کار شما را بر عهده گرفته و با استفاده از ابزارهایی چون دانش، تخصص، خلاقیت و استراتژی برای خلق آینده ای مشترک و فراتر از انتظار شما تلاش نماییم تا با پاسخ به صفر تا صد نیازهای کسب و کارتان، دغدغه های بزرگی از شما کاسته شده، رشد و رونق کسب و کارتان را تسریع و تسهیل نماییم

چشم انداز

آنچه که در افق دوردست برای خود تعریف کرده ایم رسیدن به آینده ایست که درآن توانسته ایم موفقیتی فراتر از انتظار را برای شما و کسب و کارتان خلق نماییم زیرا ما باور داریم مسیر موفقیت ما از تحقق اهداف شما می گذرد. ما صرفا تلاش می کنیم با شناخت کامل افکار، اهداف و خواسته های شما و همچنین ویژگی های محصولات، خدمات و برند شما، واقعیتی مطلوب برای مخاطبین ساخته و به دور از بزرگنمایی بی پایه، سقف ظرفیت ممکن از فروش، موفقیت و رشد را برای شما به ارمغان آوریم.

شهراد، واحد برون سازمانی شما

 

با علم به گستردگی نیازهای عمومی کسب و کارها در حوزه های مدیریت، بازاریابی و تبلیغات، ما در شهراد شرایطی را محیا نموده ایم که مدیران سازمان‌های خرد تا کلان می توانند به جای در اختیار داشتن یک فرد و یا تیم گران قیمت درون سازمانی و یا همکاری با افراد و مجموعه‌های مختلف در خارج از سازمان خود، تمامی نیازهای حوزه ی مدیریت، بازاریابی، برندینگ و تبلیغات کسب و کار خود را با یک تیم متخصص و حرفه‌ای تمام خدمت به عنوان واحد برون سازمانی مجموعه ی خویش تامین نمایند. خروجی این تصمیم می تواند اطمینان خاطراز اثربخشی هزینه‌های انجام شده واستفاده ی حداکثری از زمان، توان و هزینه باشد تا به این واسطه مدیران بتوانند بهتر و سریعتر مفهوم بهره وری را در سازمان خویش پیاده سازی نمایند.

 

 • خدمات شهراد در سه حالت زیر ارائه می گردد:
 • طرح ” واحد برون سازمانی ” که به صورت قراردادی شش ماه الی یک ساله شهراد به عنوان بخشی از سازمان شما در جایگاه عضوی ثابت در تمام این مدت و با تلاش برای حضوری دائمی، از آغاز تا همیشه در کنار شما خواهد بود.
 • طرح ” پروژه ای ” که به صورت قراردادهای موضوعی منعقد شده و در آن شهراد بر اساس نیاز سازمان و تمایل شما پروژه های مورد نیاز را از ابتدا با تحلیل، تدوین و اجرا می نماید.
 • طرح ” سفارشات ” که در آن کارشناسان شهراد با مراجعه ی حضوری نیاز های عمومی کسب و کار شما را در حوزه های گوناگون مدیریت، بازاریابی و تبلیغات شناسایی نموده و بر حسب نیاز و تمایل شما موارد تایید شده را اجرا می نماید.

 

 • برخی از مزیت های واسپاری تمامی نیاز های مدیریتی کسب و کار به یک مجموعه ی تمام خدمت :
 • پاسخگویی به تمامی نیازهای پراکنده کسب و کار در یک مجموعه
 • سهولت، سرعت و آسودگی خاطر در انتقال، اجرا و دریافت سفارشات
 • اجرای تخصصی هریک از سفارشات شما توسط تیم های متخصص
 • یکپارچگی سفارشات با رعایت هویت و اهداف سازمانی شما
 • جلوگیری از پراکندگی فایل‌ها و محتوای تولید شده در چند مجموعه
 • آشنایی نیروهای مجموعه ی مجری با سلایق و خواسته های شما
 • وجود تعهد به اجرای هرچه بهتر سفارشات شما
 • امکان وجود اعتبار و شرایط پرداخت در جایگاه یک مشتری ثابت
 • جلوگیری از تحمیل هـزیـنه‌های بسیار ناشی از درگیری‌های پیـاپی
 • مـدیران ارشـد سازمان شما در پیگیری سفارشات شما
 • نا آشنایی مدیران کسب و کار شما با شرکت‌های برتر این حوزه و
 • قیمت‌های منطقی هر محصول
 • عقد قرارداد با افراد نامطمئن و درگیری عدیده ی ناشی از آن
 • دریافت پیشنهادات اصولی کاربردی از مجموعه ی مجری به واسطه
 • شناخت ایجاد شده و اطلاع متخصصین ما از تازه های کسب و کار
 • و ده ها دلیل دیگر

 

 

 

حرف آخر                                                                      

هولدینگ شهراد در این بازار پر پیچ و تاب رقابت، خود را شریک استراتژیک مشتریان خود دانسته و رشد پایدار را در گرو موفقیت مشتریانش تعریف نموده است و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد. ما با تاسیس هولدینگ شهراد تلاش نموده ایم تا زمینه‌ ساز اشتغال جوانان خلاق و توانمند بسیاری از شهر و کشور خویش باشیم و معتقدیم ارتقای کمی و کیفی روابط شهراد با سازمان‌ها، شرکت‌ها، صنوف و اشخاص مختلف سبب افزایش ثروت اجتماعی ما خواهد شد. لذا مزید امتنان است که در صورت تمایل به آشنایی بیشتر، دریافت اطلاعات از محصولات یا سفارش کار از طریق درگاه‌های مشخص شده با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما مقدمات لازم جهت ارائه‌ی خدمت به شما را فرآهم آورند.

امین اعتماد، سرمایه و اطلاعات شما هستیم

تیم مهندسی کسب و کار شهراد

محصولات ما

کارن

اتصال دنیای واقعی به مجازی

 

سدیا

مرجع رسانه ها

 

روتانس

هوشمند سازی کسب و کار

 

آموج

مشاوره و آموزش

 

سایت سان

سایت و اپلیکیشن

 

ویلیپ

فیلم و انیمیشن

مسترگیفت

هدایای تبلیغاتی

 

پیکام

طراحی و عکاسی

 

آقای تبلیغات

چاپ دیجیتال، افست و محصولات تبلیغات

 

شهرام رسام

برگزاری رویداد

 

دکورات

دکوراسیون اداری، تجاری و غرفه سازی نمایشگاهی

 

دلیورسان

سرویس پیامک

 

اَرد

انتشارات حوزه ی مدیریت

 

پِش

توزیع اقلام تبلیغاتی

 

دیجی ماد

بازاریابی دیجیتال

 

کاک

تامین نیرو
برنامه ریزی
توسعه نیرو

 

ثبت رو

ثبت نام و نشان

 

پیک شهروند

آگهی نامه های عمومی و تخصصی